Wczytuję dane...
Model: LMOFM05SEQ
Waga produktu: 15 kg
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 2-3 dni
Sprzedanych produktów: 2
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: HD-Customs

Dostosowanie lamp do norm europejskich na kierunkowskaz sekwencyjny/dynamiczny/matrix

Lampy LED Ford Mustang 2005, 2006, 2007, 2008, 2009

Profesjonalna przeróbka lamp do pojazdu Ford mustang, dostosowująca do przepisów europejskich - Kierunkowskazy sekwencyjne, pomarańczowe +  światło przeciwmgielne

O naszej jakości świadczą setki zadowolonych klientów z całej Europy. Będąc naszym klientem otrzymujesz wsparcie firmy z wieloletnim doświadczeniem w tuningu samochodów amerykańskich, a nasze przeróbki są zawsze pierwsze na rynku i wyznaczają trend.

Po dokonaniu zakupu, prosimy o przesłanie dobrze zabezpieczonych lamp wraz z danymi kontaktowymi. Pod linkiem kilka przydatnych infrmacji na temat wysyłek: Jak spakować lampy

  • Gotowe lampy odsyłamy łącznie z niezbędnymi elementami do ich podłączenia. Instrukcja jest wysyłana za pośrednictwem poczty e-mail.
  • W paczce zwrotnej znajdziesz: przewody, osobny włącznik przeciwmgielnego.
  • W paczce zwrotnej nie znajdziesz: podstawowych narzędzi, cyny, kalafoni, szybkozłączek, rur termokurczliwych, silikonu czy taśmy.

Do podłączenia będzie konieczna umiejętność lutowania oraz podstawowa znajomość elektroniki. Czas jaki jest potrzebny to w zależnoci od umiejętności ok 2-5h. Możliwe jest również wykonanie całości w naszym warsztacie w Opolu. Po podłaczeniu nie ma potrzeby kodowania lamp/komputera.

Dodatkowo do zestawu dołączamy ledy, które posłużą jako przednie światła postojowe.

Postojowe

Włącznik przeciwmgielnego

Przy modyfikacjach używamy osobnego włącznika światła przeciwmgielnego. Jest to najprostszy sposób i nie wymaga większej ingerencji. Można go zamontować w dowolnym miejscu: na desce pod włącznikiem głównym czy w nogach kierowcy nie wiercąc otworu.

Fog

Jeśli jest jakiś element zestawu którego nie potrzebujesz ponieważ zastosujesz inne rozwiazanie (np. włącznik przeciwmgielnego), proszę daj nam znać. Otrzymasz darmową przesyłkę i nie będziemy produkować niepotrzebnie elektrośmieci