Wczytuję dane...
Model: EHDMFM05SK
Waga produktu: 3 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 dni
Sprzedanych produktów: 5
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: HD-Customs

Zestaw do modyfikacji lamp tylnych Mustang

 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009

Przeróbka na kierunkowskaz pojedynczy pomarańczowy + światło przeciwmgielne FULL LED

Modyfikacja na kierunkowskaz sekwencyjny / dynamiczny dostępna tutaj : Kierunkowskaz sekwencyjny

Dokładamy szczególnej staranności w doborze odpowiednich komponentów, dlatego większość jest sprowadzana na specjalne zamówienie tylko dla nas. Dzięki temu możemy zapewnić o ich wysokiej jakości. Będąc naszym klientem otrzymujesz wsparcie firmy z wieloletnim doświadczeniem w tuningu samochodów amerykańskich, a nasze przeróbki są zawsze pierwsze na rynku i wyznaczają trend.

  • Zestaw zawiera: żarówki led, elementy elektroniczne potrzebne do modyfikacji, przewody, osobny włącznik przeciwmgielnego, schematy wysyłane mailowo 
  • Zestaw nie zawiera: podstawowych narzędzi, cyny, kalafoni, szybkozłączek, rur termokurczliwych, silikonu czy tasmy.
  • Modyfikacja nie wymaga kodowania komputera ani rozklejania lamp

Do podłączenia będzie konieczna umiejętność lutowania oraz podstawowa znajomość elektroniki. Czas jaki będzie potrzebny to w zależnoci od umiejętności ok 3-7h. Możliwy jest również montaż zestawu w naszym warsztacie w Opolu.

Dodatkowo do zestawu dołączamy ledy, które posłużą jako przednie światła postojowe.

Postojowe

Włącznik przeciwmgielnego

Przy modyfikacjach używamy osobnego włącznika światła przeciwmgielnego. Jest to najprostszy sposób i nie wymaga większej ingerencji. Można go zamontować w dowolnym miejscu: na desce pod włącznikiem głównym czy w nogach kierowcy nie wiercąc otworu.

Fog

Jeśli jest jakiś element zestawu którego nie potrzebujesz ponieważ zastosujesz inne rozwiazanie (np. włącznik przeciwmgielnego), proszę daj nam znać. Otrzymasz darmową przesyłkę i nie będziemy produkować niepotrzebnie elektrośmieci

Polecamy