Wczytuję dane...
Poznaj nas bliżej

Nie chcesz bęcka - słuchaj Więcka

Głosi jedno z wielu haseł stworzonych przez naszych klientów. 

Takie recenzje nie biorą się z nikąd, poniewasz Paweł Więcek - właściciel firmy, to człowiek, którego nic nie powstrzyma w osiągnięciu zadowalającego efektu. Jeden z pierwszych posiadaczy Mustanga w Polsce, przez którego ręce przewinęło się tysiące sztuk pojazdów z rodowodem Amerykańskim z całego świata. Ta nieustępliwość i 20-letnie doświadczenie pozwoliło zdobyć wiedzę dzięki której możemy oferować usługi pewne i bezpieczne a rekomendację otrzymaliśmy od samego Whipple.

Gdzie Paweł majstruje tam maszyna nie szwankuje

Jesteśmy fanami Amerykańskiej motoryzacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wielu dziedzinach jak tuning aut amerykańskich zarówno mechaniczny jak i elektroniczny, budowa i przygotowanie aut do sportu, budowa customowych motocykli, tuning oraz serwis motocykli Harley-Davidson. Przykładamy bardzo dużą wagę do jakości naszej pracy tak, by nasi klienci byli maksymalnie zadowoleni. Cieszymy się, że tu trafiłeś!

Dzięki bogatemu parkowi maszyn typu tokarki, frezarki (w tym CNC), automaty spawalnicze, hamownia drogowa, jesteśmy samowystarczalni, większość prac wykonujemy na miejscu. W sytuacji gdy zlecenie tego wymaga zlecamy prace na zewnątrz, w takiej sytuacji korzystamy z usług firm gwarantujących również najwyższą jakość wykonanych usług. 

Gaz do dechy wduszaj i do Opola ruszaj

Zapraszamy serdecznie do naszego warsztatu, który mieści się w Opolu.

Dodatkowo mamy cztery oddziały w Polsce, jeden u Czeskich sąsiadów oraz na Węgrzech gdzie zrobisz program / strojenie.

Ekipa