Wczytuję dane...
Dostawa

Wysyłka zamówionego towaru

Dostawy na terenie Polski  są realizowane za pośrednictwem Kuriera DPD, FedEx oraz paczkowmatów InPost. Każdy z przewoźników przeważnie dostarcza paczkę w następny dzień roboczy od dnia nadania.

Wysyłka za granicę realizowana jest Kurierem GLS lub FedEx jako przesyłka ekonomiczna lub lotnicza. Przesyłki do odbiorców z krajów Unii Europejskiej docierają w ciągu 2 – 5 dni. 

            FedEx           InPost                 GLS                   GLS

  • Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
  • Koszty dostawy są uzależnione od wagi i nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie , są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane. W przypadku wysyłek palet i większych gabarytów prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy.
  • Pamiętaj, składając zamówienie na kilka produktów, że finalny czas realizacji zamówienia uzależniony jest od towaru z najdłuższym czasem wysyłki (informacja pojawia się na stronie produktu i w koszyku).

TUTAJ znajdziesz kilka ważnych informacji jak postępować przy odbiorze paczek z lampami. Bardzo prosimy o szczegółowe zapoznanie się.